امروز: ۳ تیر ۱۴۰۳
روزنه ای به حقوق

۷۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن و واحدهای مسکونی مشارکتی شهر پرند تا شهریور ماه ۱۴۰۳ تکمیل می‌شود

املاک تاریخ انتشار: 24/04/16 بدون نظر   72 بازدید

اندازه فونت    
۷۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن و واحدهای مسکونی مشارکتی شهر پرند تا شهریور ماه ۱۴۰۳ تکمیل می‌شود
مسکن ملی پرند معطل آب و برق

در شرایطی که ۷۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن و واحدهای مسکونی مشارکتی شهر پرند تا شهریور ماه ۱۴۰۳ تکمیل می‌شود، تحویل این واحدها مستلزم نصب انشعابات آب و برق و گاز توسط شرکت‌های خدمات‌رسان است.

به گزارش ایسنا، تعداد ۷۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن و پروژه های مشارکتی پرند که با نظارت شرکت عمران در مراحل پایانی به سر می‌برد قرار است پس از نصب انشعابات در نیمه اول سال جاری به بهره‌برداری برسد و تحویل متقاضیان مسکن می‌شود.

اما آن‌طور که مدیران شهرهای جدید می‌گویند سرعت تامین خدمات و انشعابات در شهرهایی مثل پرند، پردیس و هشتگرد از سرعت تکمیل واحدهای مسکونی کمتر است.

روز گذشته غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، احمدی، فرماندار رباط‌ کریم، احمدی بلوطکی عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، صیادی مدیر عامل شرکت عمران پرند، اردکانیان مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران و شهابی مدیر عامل برق استان تهران از پروژه های نهضت ملی مسکن در جنوب فاز ۳، فاز۶ و۷ بازدید کردند و در جریان روند نصب انشعابات آب و برق و گاز پروژه ها قرار گرفتند.

در این بازدید، جلسه بررسی رفع موانع دستگاه های خدمات رسان به ریاست غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران و دیگر مسئولان در سالن جلسات شرکت عمران پرند برگزار و مقرر شد پس از تصویب شورای مسکن استان تهران اقدامات مورد نیاز برای تسریع در روند انجام انشعابات و بهره‌برداری و افتتاح پروژه ها در زمان تعیین شده انجام شود.

یکی از طرح‌هایی که در پرند به مراحل پایانی رسیده پروژه ۱۴۴۰ واحدی است که توسط قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) احداث شده است. عملیات اجرایی این پروژه های نهضت ملی مسکن در پرند از خرداد سال گذشته آغاز شده و در صورت تامین خدمات، آماده تحویل است.

بنابراین گزارش، حدود ۲۲۷ هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند ثبت نام کردند که بر اساس شروط چهارگانه ۷۵ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

با توجه به ظرفیت زمین‌هایی که در پرند وجود دارد ۳۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن آغاز شد که بیشترین تعداد مسکن ملی در یک شهر محسوب می‌شود. عملیات اجرایی این ۳۱ هزار واحد نیز آغاز شده است. گفته می‌شود برای مابقی متقاضیان که حدود ۴۴ هزار نفر هستند فعلا امکان تامین زمین وجود ندارد. یکی از اقدامات برای تامین زمین، ساخت شهرک اعتمادیه است اما برای تمامی متقاضیان جوابگو نخواهد بود.

به نقل از شبکه خبرگزاری ایسنا.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه